Recruitment Gyakornok

Fenntarthatóság, innováció, egyenlőség. Világszerte 119 országban több mint 135 ezer kolléga dolgozik a Schneider színeiben ezeken a küldetéseken. Magyarországon a budapesti irodánkban, négy gyárunkban és a logisztikai központunkban több mint 2000 kolléga alkotja a magyar Schneider Electric csapatot.
És hogy mivel foglalkozunk? Gyakorlatilag mindennel, ami energia, automatizálás és digitalizáció. Gyártunk termékeket ipari és lakossági igényekre is, illetve fő területeink közé tartozik az energiamenedzsment és az energiatanácsadás. Legyél Te is része a fenntartható jövő megteremtésének a Schneider Electric energetikai és digitális megoldásaival!
Bővebb információért rólunk kattints a https://www.se.com/hu/hu/about-us/careers/overview.jsp oldalra.
Feladatok
Ez a pozíció remek lehetőség arra, hogy kipróbáld magad a HR területén egy sikeres és gyorsan bővülő multinacionális vállaltnál. A Schneider Electric-nél számít a véleményed, ezért aktív részvételedet várjuk a toborzási és kiválasztási folyamatokban. A feladataid közé tartozik majd:
• Telefonos előszűrések lebonyolítása
• Jelöltek nyelvi tesztelése
• Álláshirdetések írása
• Interjúszervezés
• Tesztek kiküldése és javítása
• Linkedin és Profession adatbázis szűrés

Alapelvünk, hogy már a gyakornokaink is valódi feladatokat kapjanak, nálunk nem fénymásolással kell töltened a munkaidőd. A csapat mindenben segítségedre lesz, így lehetőséged nyílik a legjobbaktól tanulni és bővíteni szakmai ismereteidet. Kölcsönös szimpátia esetén pedig hosszútávú karrierlehetőségek is várnak rád!
Elvárások
Keressük azt az elhivatott diákot, akinek a kommunikáció az erőssége, nem riad meg a hirtelen helyzetektől és precízen végzi feladatait.
Előny, de nem feltétel, ha van már tapasztalatod a toborzás-kiválasztás területén és/vagy a HR-hez kapcsolódnak tanulmányaid.
Téged keresünk, ha...
• Folyékonyan és magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban
• Legalább egy évig van még aktív hallagatói jogviszonyod
• Jó emberismerettel és problémamegoldó szemlélettel rendelkezel
• Motivált vagy arra, hogy önállóan végezd a feladataid
• Szeretnél egy pörgős helyen tapasztalatot szerezni
• Nem riadsz meg a kihívásoktól és szeretnéd új szintre emelni a karriered!
• Munkaidő: heti 30 óra, rugalmas beosztásban. Rád bízzuk, hogy inkább az irodából (Budapest XIII. kerület) vagy otthonról dolgoznál, mindkettőre van lehetőség.
• Munkába állás dátuma: minél hamarabb, rugalmasan
• Órabér: 1500 HUF/óra (bruttó)
• Céges laptopot és telefont biztosítunk.

Kattints a logóra a partnerhez kapcsolódó munkák megtekintéshez.

Alapadatok
  • Alapadatok: Budapest, XIII. kerület
  • Munkaidő: 8:00-17:00
  • Heti Munkaidő: 30 - 40 óra
  • Szakterület: HR, toborzás
  • Elvárt nyelvtudás:: magyar, angol
  • Bérezés: 1500 Ft/óra
  • Azonosító: #22532
Ütemezés
  • Időtartam: folyamatos
  • Munkakezdés: Önéletrajzos jelentkezést követően